14. kolo KVětnice FC - Salvator 3:13 (2:4)

15.04.2010 20:00

Sestava: Dajčin - Jorek, Milan - Hakalinho, Mára

Branky: 2 Jorek, Mára

Slovo vedoucího: K utkání jsme nastoupili bez střídání, navíc se nová posila Milan  den předtím vykropil ve Výloze. Zápas měl od začátku ve svých rukách Salvator a skoro k ničemu nás nepustil, a tak už ve 20 minutě padnul návrh na odstoupení, ale po domluvě jsme to odehráli se vztyčenou hlavou. Navíc jsme ke konci po hezkých akcích snížili dokonce na 2:3. Chvílema se dokonce schylovalo i k potyčce. Bez střídání se futsal hrát moc nedá a proto jsme ke konci úplně odešli a Jenda aspoň využil svůj čeřen.

Komentář rozhodčího: Jelikož Květnice nestoupila bez možnosti střídání, tak hráči Salvatoru v podstatě neměli soupeři. Salvator si svou situaci zkomplikoval mezi 19. a 32. minutou, kdy nechali soupeře stáhnout na rozdíl jednoho gólu. To však na vítězství nestačilo. Nejlepší hráči: Joran (Květnice), Gondek (Salvator).