12. kolo Květnice FC - RBC Praha 4:9 (0:5)

30.03.2010 20:00

Sestava: Dajčin - Diego, Préša - Mára, Jorek, (Pexin od 35.)

Branky: 3 Mára, Jorek

Slovo vedoucího: Po dlouhé a kruté zimě jsme opět nastoupili k futsalovému klání. Byli přislíbeny posily z kraje zbraslavského, ale bohužel Pexin prokázal svůj standard, a hřiště na kterém hrajeme už 3 roky prostě nenašel. Od začátku nás soupeř přehrával a o poločase  jsme se rozhodovali jestli to neskrečnout. V druhé půli nám ale soupeř dal prostor a my jsme pomalu snižovali náskok až na 4:5. Navíc už síly nezbyly.

Komentář rozhodčího: První poločas v jasné režii R.B.C. Květnice hrála bez střídání a dosti otráveně a tak to vypadalo, že se utkání ani nedohraje. Ovšem R.B.C. se ukolébalo a vůbec nezvládlo vstup do druhé půle a bylo hodně rádo, když ve 40. minutě z ojedinělého brejku Šalamoun potvrdil vítězství. Poté to již byl poklidný závěr utkání. Nejlepší hráči: Dajčar (Květnice), Šalamoun (R.B.C.).