11.kolo Květnice FC - Pípa Strašnice AL/AG 9:6 (5:1)

27.11.2009 19:00

Sestava: Pexin - Diego, Préša, Jakub - Mára, Zagi, Štengy

Branky: 3 Štengy, 2 Mára, 2 Zahy, Jakub, Préša ??

Diváci: lazaret

Slovo vedoucího: Díru v naší sestavě zalepil Pexin, který přivedl 3 nový zbraslavský koně. Sám, ač v rekonvalescenci, nastoupil do brány, kde zvláště v prvním poločase předvedl několik oku lahodících zákroků a skoro si připsal poločasovej shut-out. Kluci v poli hráli v prvním poločase v pohodě, v poklidu přidávali branky na účet soupeře. Druhá půle byla trochu jiná káva, soupeř posílen o několik borců, začal trochu více běhat a postupně začal snižovat brankvoý rozdíl až na 6:5, v té chvíli naše hra trochu postrádala kvalitu. Naštěstí soupeř vrhl všechny síly do útoku a nechával v obraně okna, které jsme naštěstí využily. Nejlepší hráč: Štengy.  Podzimní část jsme zakončili na 7. místě, což je v pohodě, soutěž je, ale dost vyrovananá, takže nás od sestupu dělí jen dva body.